Hakkımızda | Marina Hotel Bodrum

Hakkımızda

 

Marina Hotel Bodrum…

Bodrum’un kalbi merkez Marina’da 2019 yılında 7 oda ile hizmet vermeye başladığımız otelimizde 2021 yılından itibaren 19 oda olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bodrum mimarisini yansıtan sade mimarimiz ve estetik anlayışımız ile ayrıcalıklı bir yaşam tarzı sunmaktayız.

Hem Bodrum’un kalbi olan ana cadde üzerinde hem de tüm güzellikleriyle eğlence ve Bodrumun kaliteli restaurantlarının bulunduğu Neyzen Tevfik caddesinde yer alıyoruz.

1 Superior, 4 Deluxe ,14 Standart odamız mevcuttur. Bazı odalarımızda balkon bulunmaktadır. Balkonlarımızın boyutu odaya göre değişim göstermektedir. 1 Deluxe odamızın kendine ait bahçesi bulunmaktadır. Deluxe ve Superior odalarımızda mini mutfak bulunmaktadır (mutfaklarımızda ocak bulunmamaktadır.)

Sadece oda veya oda kahvaltı şeklinde hizmet vermekteyiz. Kahvaltımızı sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için anlaşmalı restaurantımız Happymoonsta vermekteyiz. (mesafe 60 metre)

Odalarımız Bodrum mimarisinde en kaliteli malzemeler kullanılarak konforlu bir konaklama hizmeti alabilmenizi sağlayacak şekilde sıfırdan dizayn edilmiştir.

Kış bahçesi olarak kullandığımız, içerisinde otelimizin barı bulunan verandamız ve bahçemizde ailenizle 24 saat hizmet alabilir ve şehrin gürültüsünden uzak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Hayvan dostu otel kategorisindeyiz, can dostunuzla beraber otelimizde konaklayabilirsiniz.( beraberinizde getireceğiniz can dostlarınızın tüm sorumluluğu size aittir.)

Sizi ve ailenizi Bodrumun kalbi Marina Hotel Bodrum’da ağırlamaktan mutluluk duyarız.

 (Otelimiz fiziki alt yapısı nedeniyle yürüme ve görme engelli misafirlerimiz için uygun değildir.)