Yorumlar | Marina Hotel Bodrum

YORUMLAR

YORUMLAR

Otelimizde konaklamış misafirlerimizin yorumlarını okuyabilir, siz de otelimiz hakkında fikir,görüş ve önerilerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

YORUM BIRAKMAK İSTERMİSİNİZ?

Çalışanların ilgisi,odaların temizliği,ambiyansın güzelliği ve merkeze olan yakınlığıyla her şeyine hayran kaldığım bir mekan.Kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceğinize eminim.Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Abdullah Mert ALICI - 31-05-2023

HUZUR+HİJYEN+DOSTLUK+SAMİMİYET+HİZMET+GÜLERYÜZ = MARİNA HOTEL Huzuru ve aile sıcaklığını uzaklarda aramayın :)

CEREN GÜL ALICI - 31-05-2023

Yorumlara bakarak ve merkezi olması tercih sebebimizdi. İyi ki de seçmişiz, başta Burak Bey, Deniz Hanım ve tüm çalışanlar güler yüzlü, çok ilgili ve cana yakınlardı. Odaları temiz ve ihtiyacınızı söylediğinizde anında karşılamaları çok iyiydi. Happy Moonsla kahvaltı için anlaşmalı olmaları da çok hoşumuza gitti, çok memnun kaldık, tekrar gelirsek kalacağımız ilk adres ❤️☺️????

Özlem Küçükali - 13-05-2023

Merkeze çok yakın Çok temiz Harika bir aile işletmesi Güleryüzlü????

Arlet Ehmal - 16-07-2022

Öncelikle konum olarak merkeze yakınlığı, odaların temizliği, personelin güleryüzlü ve yardımsever olması kesinlikle benden tam not aldı.Özellikle Deniz hanım işini titizlikle yapan çok tatlı bir bayan, kendisine burdan teşekkürlerimi …

ELIF RUSCUK - 20-01-2022

Konaklama yaptığımız birçok otelden çok daha iyi diyebilirim. Temizlik ve hijyen üst seviyede. Personelin yakın ilgisinden çok memnun kaldım. Vintage tarz dekorasyon otele çok ayrı bir hava getirmiş. Marina renkleri hakim, kendinizi …

MURAT ÖZEN - 20-01-2022